Ale Pansiyon

Seferihisar Sığacığımız sessiz sakin bir balıkçı kasabası olup tarihi, kültürü ve hayata bakış acısı çok farklı olan İzmir halkı ile bağdaşmış bir yerleşim yeridir. Her Pazar harika lezzetler ve el emeği ürünleri ile kurulan pazarda keyifle gezeceksiniz.

Burada şehrin tüm stresinden uzak rahat bir hayat yaşamak. Güler yüzlü ve yardım sever insanların etrafınızda dolaştığı tarihi Sığacık Kaleiçi de farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Alışılagelmiş modern otelcilik çizgilerinin dışında sanatsal anlayışın hakim olduğu sıcak, samimi ve huzurlu Ale Pansiyon deneyimini yaşamanız için Seferihsar Sığacık Kaleiçi’ye bekliyoruz. Siz seçkin misafirlerimize şehir hayatından uzak huzurla kalabileceğiniz, denize yürüme mesafesi olan Ale Pansiyonda tüm konforu ile sıcak samimi ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Otelimizden ayrılırken yaşadığınız konaklama deneyiminin memnuniyet olarak yüzünüzde yansımasını görmek için çalışıyoruz.

Ailenizle, sevdiklerinizle ya da yalnız kafa dinlemek için gidebileceğiniz Ale Pansiyon, konuklarının konforunu en üstte tutmayı amaçlamıştır.

Nasıl Gidilir