Taze Baklava

Taze Baklava adı gibi taze kurulan bir şirket olarak 2021 yılının sonunda Erkan Çorbacı tarafından kurulmuştur. Sektörde geçirdiği 18 yıllık tecrübesini profesyonel kadrosuyla hayata geçirip baklava sevenlerin taleplerini doğru analiz ederek en üst seviyede lezzet ve memnuniyeti hedef alarak misyonunu sürdürmeyi hedeflemektedir. Klasik baklava üretiminin dışında Ar-ge çalışmalarına önem vererek değişik lezzetleri siz değerli baklava sevenlere kavuşturma yolundadır. 

Yurtiçi fırınlar, pastaneler ve kurumsal şirketlere toptan baklava tedarikinin yanı sıra paket servis hizmetiyle perakende satışlarda yapan firmamız çok yakında lezzetlerini ülke sınırları dışına çıkararak ihracat yapmaya başlayacak ve ülke ekonomimize destek olmaya devam edecektir.

Paket servis hizmetleri ile satış ağını her geçen gün genişletmektedir. Taze Baklava olarak çok yakında yurtdışı distribütörlükleri ve satış noktaları oluşturarak sektöre yeni bir vizyon yeni hedef ve ülke ekonomimize katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Nasıl Gidilir

0212 502 63 63 - 0538 441 63 63