Sur Balık

Sur Balık Yüksek Kalite standartları.

Sur Balık restoranları olarak, ürünlerimizin satın almasından, hazırlanması ve misafirlerimize sunulması süreçlerine kadar titiz bir gıda güvenliği politikasını uyguluyoruz. Restoranlarımızda sunulan yiyecek ve içeceklerin en üst kalitede olması için bütün süreçleri uluslararası gıda kalite standartlarına uygun yürütüyoruz.

Lezzet ve sağlık bir arada, her zaman.

Sur Balık restoranları, alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçılarıyla, Akdeniz mutfağı ve dünya mutfaklarının en seçkin deniz ürünleri ve mezelerini, sağlıklı, lezzetli bir şekilde hazırlamayı ve sunmayı sürdürmektedir.

Balık türlerine saygılı!

Sur Balık restoranları olarak, doğru mevsimde doğru balık menülerimizi misafirlerimizle buluşturuyoruz. Avlanma dönemlerine özen gösteren, balık türlerinin üreyip gelişebilmelerine olanak sağlayan bir yaklaşım sürdürmekteyiz. Restoranlarımızda sunulan tüm deniz ürünleri en doğru mevsimde ve en taze haliyle servis edilmektedir.

Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti.

“Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti” ilkesi gereğince, alanında yetkin çalışanlardan kurduğumuz kadromuz, aldıkları sürekli eğitimlerle kaliteli hizmetin her zaman bir adım ötesinde olmanın onurunu paylaşıyorlar.

Nasıl Gidilir?

https://www.instagram.com/p/B1dcgAFgLaQ/

0212 257 27 43

www.surbalik.com

balık restauranten iyi aile mekanlarıen iyi balıken iyi haftasonu mekanlarıen iyi mekanistanbulistanbul en iyi mekanlaristanbul en iyi restaurantlaristanbul kalite makanlarkalitemekanlarlezzetmanzaramezesurbalıksurbalıkrestorant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.