Paps Italian

Paps Italian, Napoli’li şef Luigi Mariconda yönetiminde, Ocak 2015’te ilk olarak Karaköy’ün kalbi Tarihi Fransız Geçidi’nde kapılarını açtı. Ocak 2019 itibariyle de Emaar Square Mall’da ikinci bir restoranı ile Anadolu yakasında da hizmet vermeye başladı.

Açıldığı günden beri mutfağın başındaki Luigi, nam-ı diğer Gigi, açık mutfakta aile tariflerini kullanarak düzenli olarak değişen İtalyan lezzetleri hazırlıyor. 40 yıllık ekşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, ev yapımı makarnalar, Napoli şehrine özel, geleneksel tekniklerle hazırlanan soslarla servis edilen et ve balıklar, Gigi’nin annesinin tarifinin birebir aynısı olan tiramisu, Kars’tan özel getirilen Kars Gravyeri, manda sütünden yapılan Burrata, 36 ay dinlendirilmiş Parmigiano ve butik üreticilerden oluşan zengin şarap ve kokteyl menüsüyle günün her saati keyifli bir ortam sunuluyor. Karaköy restoranı toplamda 50 kişilik kapasiteye (24 kişi iç ve 26 kişi dış) sahip olup samimi ama şık bir atmosfer, yalın ama iddialı ve lezzetli yemekler sunuyor.

Emaar AVM’de ise içeride 50, dışarıda 100 kişilik kapasitesiyle Paps Italian daha büyük kalabalıkları da ağırlama imkanı tanıyor. Paps Italian gerçek bir İtalyan deneyimi yaşatırken Karaköy’de drop-in konsepti sayesinde aynı zamanda ulaşılır ve samimi bir yapı korumayı başarmıştır; emaar’da ise rezervasyon seçeneği sayesinde daha özel günlerin yemeklerine de olanak tanıyor. Paps Italian 4 yılı aşkın süredir bir çok müşterisinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Henüz uğrama fırsatı bulamadıysanız en kısa zamanda size de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Nasıl Gidilir?

https://www.instagram.com/p/B4II0SWAH2f/

0212 243 98 48

www.papsitalian.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.