Nusret Kebap

2010 yılında kapılarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor. Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor. Açıldığı İlk günden bu yana et meraklılarının İlk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

Tüm şubelerinde konukların lezzet alışkanlıklarını ve konforlarını ön planda tutan Nusr-Et Steakhouse; İstanbul etiler, İstanbul Sandal bedesteni, Ankara kavaklıdere, D-Hotel maris, Bodrum yalıkavak marina, dubai, Abu dhabi, Doha, miami, New York ve Mykonos’da benzersiz etleri İle et severlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Nusr-Et’İn alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptinetaşıyan Nusr-Et Burger İse, lezzetten ödün vermeyenleri, Bebek, nişantaşı, Kanyon ve istinyepark şubelerinde ağırlıyor.

Nasıl Gidilir.

https://www.instagram.com/p/B4nYBUGFRi3/
https://www.youtube.com/watch?v=zv_mZifxFtY&t=5s

0212 231 24 70

http://www.nusr-et.com.tr

en iyi aile mekanları, en iyi haftasonu mekanları, en iyi mekan, haftasonu, istanbul en iyi mekanlar, istanbul en iyi restaurantlar, ızgara, kalitemekanlar, nusret, restaurant cafe, saltbee, steak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.