Beyti Restaurant

Geçmişten günümüze uzanan bir gelenek…

1945’lerde Küçükçekmece’de temiz ve sade bir mekanda başlayan öykümüz, günümüzde Florya’daki 450 kişilik bu doğaya saygılı mekanda sürmektedir.

Kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya sosyetesini zaman zaman ağırladığımız mekanımızda hergün yüzlerce kişiye, en lezzetli etleri sunabilmenin en güzel servisi yapabilmenin huzurunu, keyfini yaşıyoruz.

Belki de, Türkiye’de “et”e ismini veren ilk ustalardan olan BEYTİ GÜLER, bu haklı ününü öncelikle etleri kendisinin bizzat seçmesi ve özel yöntemlerle dinlendirip terbiye ederek, kömür ateşinde pişirmesine borçludur.

“Etin En İyi Piştiği Yer..” sözü bizim için söylenmiş, yarım asırdır disiplinle, çalışkanlıkla ve saygıyla Türk ve Dünya basınında bize layık gördükleri yere rastlantı ile gelmediğimizi, işimizi severek bu sözleri hakettiğimizi düşünüyoruz

Bu gelenek daha uzun yıllar sürecek. Çünkü Beyti Güler ve Oğulları her an işlerinin başındalar.

Osmanlı-Türk Mimarisinden Esintiler

1970’lerden başlayarak 10 yılı aşkın bir sürede tamamlanan BEYTİ Lokantası, geleneksel Osmanlı-Türk mimarisi ve motifleriyle bugün görkemli bir anıtı andırır.

Beyti Lokantası, 3000 metrekarelik 3 katlı BEYTİ binası, 8’inde her an hizmet verilebilen 10 salon, 3 teras ve 5 mutfaktan oluşmaktadır.

Beyti’de tüm mekanlar, Osmanlı ve Türk dönemi sanatından esinlenerek dekore edilmiş, saray, cami, medrese avlu gibi tipik yapıların modernize edilmiş özelliklerini taşırlar.

450 kişiye aynı anda hizmet verebilen BEYTİ’de, tüm personel kusursuz bir servis ve mükemmel bir ortam yaratmak için çalışır.

Nasıl Gidilir?

0212 663 29 90

www.beyti.com