360 İstanbul

Çok ödüllü 360istanbul, Beyoğlu’ndaki eski büyükelçilik sırasına bakan 19. yüzyıldan kalma bir apartmanda tünemiş bir çatı katında yer almaktadır. St Antoine Kilisesi’nin yakın tepesinden ve Boğaziçi Boğazı’ndan Ayasofya Camii’ne ve Marmara Denizi’ne kadar İstanbul’un manzarasını 360 derece nefes alır. 360, öğle ve akşam yemeklerinde açık olup, uluslararası mutfaklarla harmanlanmış modern Türk meze ve ona iltifat etmek için özel bir şarap seçimi sunuyor. Hafta sonları 360 Club360’a dönüşür, bu yüzden canlı DJ’ler ve vokalistlerimizi canlı dansçılar ve performanslarla dinlerken taze iksirin tadını çıkarın. 360istanbul ayrıca endokrin 360 yemek deneyimi konsepti.

Bu kavram dört önemli unsurdan oluşur; Mutfağı – Tasarım – Eğlence ve Atmosfer. 360istanbul’daki hiçbir öğe diğerinden daha az veya daha önemli değildir. Bunun yerine uyum içinde bir arada var olurlar.

360 İstanbul konsepti dört temel unsurun sanatsal bir birleşimidir;

MUTFAK, EĞLENCE, VIBE ve AMBİYANS. Tüm unsurlar 360 Entertainment Group profesyonel ekibinin deneyimi ve bilgisi ile geliştirilmiştir. Tüm bu unsurlar kritik olsa da unutulmaz bir restoran deneyimi ve en üst düzeyde konuk memnuniyeti için, bu unsurlar aynı önem seviyesine sahiptir ve uyum içinde bir arada bulunur.

Nasıl Gidilir?

https://www.instagram.com/p/B6kZ8dng4yP/

0212 251 10 42

www.360istanbul.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.