Vanilla Lounge

Vanilla 2007 yılında kuruldu ve o zamandan beri Antalya’da kaliteli yemeklerin merkezi oldu. Hadrian Kapısı’na 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Vanilla, sıcak ve rahat bir ortamda servis edilen modern uluslararası yemekler sunmaktadır. Yönetici Şef / Sahibi Wayne, menülerini en iyi yerel ürünleri kullanarak mevsimleri yansıtacak şekilde tasarlar. 
Felsefemiz, modern, yenilikçi ve klasik pişirme tekniklerini kullanarak lezzetlerin tamamı için tatmin edici bir yemek deneyimi sağlamaktır. 

Sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Felsefemiz, modern, yenilikçi ve klasik pişirme tekniklerini kullanarak her zevke hitap eden tatlar için tatmin edici bir yemek deneyimi sağlamaktır. Geleneksel Osmanlı mimarisiyle kaynaşmış çağdaş bir ortamda sıcak ve rahat yemekler sunuyoruz. Vanilla, Antalya’nın eski kentinde (Kaleiçi) antik kale duvarları içinde, Hadrian Kapısı’na 5 dakika mesafede yer almaktadır.

Vanilla, Eski Kent’in atmosferinin tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. İçeri gel ve tadını çıkar.

Nasıl Gidilir

www.vanillaantalya.com

0242 247 60 13