Seraser Fine Dining Restaurant

Seraser Fine Dining Restaurant, sizi uluslararası mutfağı geleneksel motiflerle harmanlayarak eşsiz bir lezzet deneyimini paylaşmaya davet ediyor.

Çeşitli lezzetler arasında özenle hazırlanmış dünya şaraplarının eşsiz ve cömert bir sunumu. Benzer tatlar üretilebilir, ancak Seraser’ın mutfağını unutturmak yeterli olmaz.

Kalitesi ile tüm kalbinize katılacağınız bir restoran arıyorsanız, sadece altının – soylu ruhlar gibi – ya da yalnızca gümüşün taleplerinizi cevaplamasına izin vermeyin; altın ve gümüş ile örülmüş bir saten örtü üzerinde eğlenin.

Mükemmelliğin ne kadar zor olabileceğini görelim!

Sadece açlığınızı değil, aynı zamanda ufkunuzu genişletmeyi hedefliyoruz. Acemi görme, duyma, dokunma, koklama ve tatma açlığına son verdik.

Sınırlamaları önemsemiyoruz. Ne kadar dağılmış olursa olsun, bir gecede yaşanabilecek tüm zevk ayrıntılarını topladık. Taşları telif haklarını anlatan 300 yıl öncesine dayanan bir konakta hapsettik. Şaşırtıcı duygularla hevesli misafirlerimizi görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Seraser, 5 duyusu ile ilgilenen her şölene katılan kalabalık ve ateşli ruhlara ev sahipliği yapıyor.

İlk önce gözler gelir; Seraser, “muse” Tuvana’nın olağanüstü aksesuarlarının ve tatlı bir kıskançlığın yanı sıra el oyması mobilyaların ve zamanın gerçek yansıması olan nesneler, heykeller, süs eşyaları ve taşların ilhamıyla ortaya çıktı. Gözlerin açlığı, bu mükemmel ekibin yaratıcı zihninin rüya mutfağında sona erecek.
Sonra kulaklar geliyor; saygın piyano virtüözlerimiz ve vokalistlerimiz canlı performans sergilemese bile kulaklarınız hoş bir müzik ve ses kalitesinden memnun olacaktır. Gözlük ritmi eşliğinde varlık ve yokluk arasında bir konser keyfi için…
Şimdi koku alma zamanı; Şefin bahçesini Akdeniz’in florasına ekledik, bu da size büyük bir kokteyl hatırlatacak. Çiçekler tıpkı şımarık womtr gibi ve yoğun taze baharat çiçeklere aşık olur … Seraser’in anıları, bizden uzakta olduğunuzda sizi bu lezzetle perdeleyecek.
Değerli porselenler seçilmeden önce hayal ettiler, el sanatları yemek takımları ve kadife cazibesi onları hayal etmeden önce bile. Her gün saat 12.00’den itibaren titizlik ve coşkuya dokunmak için… Sizinle bordodaki hayaller arasında çizdiğimiz camdan yapılmış perdelere dokunun ve gecenin müziğinin size ait olmasına izin verin. Ve son olarak tadı; Seraser’in dışında hiçbir imzayı tolere edemeyen bir tat mektubu gibi ellerimizle yarattığımız bu deneyimi tatmak…
Çok fazla konuşarak göz kamaştırmadan ve gecenin çekiciliğini bozmadan devam edebilirsiniz…Omzunuzdaki çapkın zaman meleği Seraser’de sizi bıraktı…
Gümüş ve altın iplerle dokunan “Seraser”, gecenin sonunda serin bir kaftan gibi omuzlarınızı kaplıyor
Zaman, tecrübe ettiğimiz ve tükettiğimiz en kıymetli…
Bunu tam olarak tecrübe edin, “tadı hala devam ediyor…”

Nasıl Gidilir?

https://www.instagram.com/p/Bq9ZxNqBpFr/

0242 247 60 15

www.seraserrestaurant.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.