Hayalet Restaurant

Geleneksel tatlara özgün bir yorum katan Hayalet Restaurant, et severlere en kaliteli, en güvenilir ürünleri sunuyor. Sivas’ta yer alan, son teknolojiye ve hijyenik koşulara sahip Hayalet Entegre Tesisleri’nde, veteriner hekimi kontrolünde uzman personel tarafından üretim gerçekleştiriliyor. 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı % 100 Türk menşeili ürünler, her aşamasında hijyenin odakta olduğu üretim sürecinde, titizlikle ve ustalıkla işleniyor. Kırmızı et üretiminde, İç Anadolu’nun yaylalarında, kekik ve buğday filizleriyle beslenerek yetiştirilen en az 2 yaşındaki dana ve süt danaları kullanılıyor. Kesimler ise, Tarım İl veya İlçe Müdürlükleri tarafından verilen sağlık raporları, dezenfeksiyon belgeleri, ortamın ısı derecesi uygunluğu kontrolü yapılan anlaşmalı mezbahalarda, veteriner hekimleri denetiminde yapılıyor.

Hayalet Restaurant, Anadolu’nun bereketli topraklarından Antalya’ya uzanan tadı doyumsuz tatlar. Yaylaların doğal kekik kokusuyla eşsiz bir aroma kazanan etler, modern tesislerde işlenerek damaklara şölen yaşatan lezzetlere dönüşüyor.

 

Nasıl Gidilir