Meşhur Tavacı Recep Usta

Recep Usta ya hoşgeldiniz
Tavacı Recep Usta olarak, klasikleşen hizmet kalitemiz ve ün yapmış ismimiz ile uzun yıllardır yemek sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Park Vadi

Ankara’daki en yeşil ve oldukça geniş olan restoranımız Tavacı Recep Usta Park Vadi’ de kendinizi şehirden uzaklaşmış gibi hissedeceksiniz Fakat aslında kısa sürede ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda olacaksınız.

Şubelerimiz

Farklı illerde 7 ayrı şubemiz ile Türkiye’nin birçok yerinden misafirlerimizi ağırlıyoruz. Şubelerimiz ise; Bursa’da, İzmir’de, İstanbul’da, Mersin’de ve 3 farklı konumu ile Ankara’da bulunuyor.

Konum

İsterseniz kendi araçlarınız ile isterseniz de toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilirsiniz. Öyle ki, yemyeşil bir manzaraya karşı yemeğinizi yiyebileceğiniz ve şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzakta kalabileceğinizi söylesek yeridir.

Restaurant

Restoranımızın bir de çok katlı iç kısmı var elbette. Tam bir daire çizerek tasarlanan restoranımızda köşeler ve kenarlar yok. Bu sayede herkes eşit mesafede ve görüş açısında. Oturma düzeninde ise yuvarlak masalar ve dikdörtgen masalar tercih ediyoruz.

Kapasite

Park Vadi şubemizde totalde 1000 kişilik çok geniş bir alana sahibiz. Bu sayıda misafirimizi aynı anda rahatlıkla ağırlayabiliyor ve eş zamanlı olarak bekletmeden onlara hizmet verebiliyoruz.

Servis

Servis hızımızı ve kadromuzun genişliğini az çok tahmin etmişsinizdir. En iyi hizmeti verebilecek işinin uzmanı ve deneyimli bir personel kadromuz var. Bu işi severek ve güler yüzlülük ile yapan ekibimiz sayesinde misafirlerimizi rahatlıkla memnun edebiliyoruz.

Nasıl Gidilir?

0312 443 21 21

www.recepustaparkvadi.com